POSTA Gazetesi İlan Servisi İle Artık İlan Vermek Çok Kolay

posta gazetesi logo, png vektörel, transparan

444 33 13

TÜRKİYE'NİN HER YERİNDEN  |  7 GÜN 24 SAAT

SERİ İLAN, ELEMAN İLANI, EMLAK İLANI, KAYIP İLANI, VASITA İLANI, ÖZEL DERS İLANI

VEFAT İLANI , ANMA İLANI, BAŞSAĞLIĞI İLANI, TEŞEKKÜR İLANI,  INSERT DAĞITIMI

POSTA GAZETESİ İLAN SERVİSİ

Posta DİĞER İLANLAR

İNSERT DAĞITIMI

Firma tanıtımınızı, geniş ürün yelpazenizi, promosyonlarınızı tanıtabilmenin en etkili yolu Posta Gazetesi insert dağıtımıdır.

 

Tanıtıcı broşürlerinizi hedef kitlenizin ev ve ofislerinin içine ulaştırmanın en etkili yolu Posta Gazetesi içerisinde dağıtılan insert ile mümkündür.

 

İnsert dağıtımları tüm Türkiye genelinde yapılabildiği gibi; il, ilçe ve semt bazında da dağıtılabilmektedir.

 

Posta Gazetesi İlan Servisi olarak; broşür dağıtım sürecinizi, görsel tasarımdan, baskı ve dağıtıma kadar en uygun şekilde yapabilmek için profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Posta Gazetesi İnsert Dağıtım Koşulları

 

  • Posta Gazetesi insert dağıtım fiyatlandırması, insert sayfa sayısına ve dağıtım adedine göre değişmektedir.

 

  • Posta Gazetesi insert baskısı, müşteri temsilcimizin belirttiği şekilde, irsaliyeyle birlikte verilen adrese dağıtım gününden 2 gün önce teslim edilmelidir.

 

  • Posta Gazetesi insert dağıtım adedinin en az 10.000 adet olması gerekmektedir.

 

  • Görsel tasarım ve baskı tarafınızca yapılıyor ise baskıya girmeden önce müşteri temsilcimizden gerekli bilgileri almak gerekmektedir.

 

  • Posta Gazetesi insert dağıtımlarında %5 oranında fire verilebileceği unutulmamalıdır.

 

Dağıtılacak insert boyutu gazete içine konduğunda en ve boy olarak gazete boyutunu aşmamalı, insert hazırlanmadan önce ölçüler ile ilgili olarak müşteri hizmetlerimizden bilgi alınmalıdır.

İNSAN KAYNAKLARI (İK) İLANLARI

posta sayfa

Posta Gazetesi İnsan Kaynakları eki her pazar günü, tüm yurt genelinde, bölge baskılarında yayınlanan ilan türüdür. Bu ilanlar Posta Ana gazetede değil, Posta IK ekinde yayınlanmaktadır. Kendi IK eki içinde de sayfalara ayrılmaktadır. IK İlan fiyatları; ilanın yayınlanacağı baskı bölgesine göre, ilan boyutuna, rengine ve yayınlanacağı sayfaya göre değişmektedir.

 

İlanlar baskı bölgesine göre İstanbul, Ankara, Ege, Çukurova, Akdeniz İnsan kaynakları eklerinde ya da Türkiye geneli olarak yayınlanır. İnsan Kaynakları ilanları seri ilanlar gibi kampanyalı yayınlanmaz. Sadece pazar günleri 1 gün olarak çıkan ekte kampanyasız tek gün çıkar. İlan boyutu ilan metni içersinde geçen logoya ya da kelime sayısının veya kaç birimde personel alınacak ise diğer bir bakış açısından da bütçeye göre değişim göstermektedir.

Posta İnsan Kaynakları Eki

 

Ekim 1995’de İstanbul’da yayın hayatına başlayan ve Mart 2004’den beri tüm Türkiye’de yayımlanan Posta IK Gazetesi, İnsan Kaynakları sektörünün barometresi olarak tam 13 yıldır her Pazar Posta Gazetesi okurlarıyla buluşuyor. Sadece iş arayanların değil iş hayatında başarıyı hedefleyenlerin gazetesi Posta IK; Türkiye’de ekonomik gündemin iş dünyasına yansımalarını, iş hayatında yenilikleri, trendleri, mevcut ve yükselen meslekleri, bireysel ve akademik eğitim alternatiflerini içeren sayfalarıyla, yönetim otoritelerini, kariyer yolunda hayatın farklı dinamiklerini yakalama fırsatını kullananların takip ettiği bir kaynak haline gelmiştir.

 

Posta insan kaynakları ilanları personel, işçi ve eleman bulmada en ayrıcalıklı ve nitelikli ilan verme seçeneğidir. Posta IK' ya maksimum Cuma gününe kadar tarafımıza iletebilirsiniz. Posta Gazetesi eleman ilanlarında insan kaynakları bölümünde çok daha fazla etkili olmaktadır. Posta Gazetesi IK ekine ilan verebileceğiniz yetkili ajansımıza başvurabilirsiniz. İnsan Kaynaklarına her türlü aradığınız nitelikteki eleman ilanlarınızı çerçeveli olarak verebilirsiniz.

 

İstediğiniz ölçüde ilan verebilir renkli / renksiz tercihinizi yapabilirsiniz. Posta insan kaynakları kampanyaları da bulunmaktadır. Pazar + Perşembe kullandığınız taktirde Posta IK' da daha tasarruflu ve etkili eleman ilanı verebilirsiniz. Posta insan kaynaklarına ilan vermek için bize başvurabilirsiniz. Posta eleman ilanlarında ve özellikle Posta IK ile eleman ilanlarında en etkili gazetedir. Posta gazetesine vereceğiniz çerçeveli eleman ilanlarınız Posta IK' ya verin hem etkili hem de tasarruflu bir ilan vermiş olun. Posta IK ekinden ilan yayınlanan sayfalar 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11. sayfalar tercihli sayfalar olarak kabul edilir.

 

11. sayfadan sonraki ilan sayfaları Ekonomik ilan sayfaları adından anlaşılacağı gibi bu ekin daha hesaplı ilan sayfasıdır. Posta Eleman İlanları eki İnsan kaynakları 10 Sütun olarak yayınlanır. Posta Ankara ve Taşra IK Baskı Bölgesini Kapsayan İller; Ankara Şehir, Eskişehir, Konya, Kütahya, Karaman, Aksaray, Nevşehir, Kırşehir, Yozgat, Kayseri, Sivas, Tokat, Amasya, Kırıkkale, Karabük, Çankırı, Bartın, Kastamonu, Çorum illerinde İnsan kaynakları İlanlarınızı Ankara şehir ya da Ankara taşra baskısı olarak yayınlatabilirsiniz. Posta Gazetesi İnsan Kaynakları İlanlarınızı İstanbul’dan, Ankara’dan, İzmir’den ve tüm Türkiye'den 444 33 13'ü arayarak ya da e-posta yollayarak kolaylıkla yayınlatabilirsiniz.

MEVZUAT İLANLARI

Siyasi parti, Şirket, Kooperatif, Sendika, Federasyon, Şirket, Vakıf, Dernek ve bunun gibi kuruluşların; genel kurul, kamuoyu duyurusu, duyuru, tüzük, bilanço sermaye arttırımı, fesih, sözleşme, şube ve adres değişikliği durumunda kullanılan ilan çeşididir.

<

Türkiye'nin gazete ilan sitesi postagazeteilan.net her gün pek çok kişiye gazete ilanı hizmeti vermektedir. postagazeteilan.net'e üye olmadan, Türkiye'nin her yerinden tek numara; 444 33 13 ile hızlı ve kolay bir şekilde gazete İlanı verebilirsiniz. Türkiye'nin en büyük, en etkili, en çok okunan gazetesi Posta'da Türkiye baskısı ve bölge baskılarında; seri ilanlar, kayıp ilanı, ticari ilanlar, mevzuat ilanı, ticari ilanlar, vefat, anma, teşekkür, başsağlığı, mevlüt ilanları ve insert dağıtımı ile mesajınızı milyonlara ulaştırabilirsiniz. Posta Gazetesi İlan Servisi olarak size en uygun planlamayı ve rezervasyonu sağlayarak doğru hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz.

 

Posta Gazetesi reklamları ile ilgili merak ettiğiniz her türlü bilgi ve ilan vermek için Türkiye'nin her yerinden 444 33 13 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

© 2016 Designed by Arsel Group Medya